Opinie

Jedzenie bardzo mi smakowało. Dziękuję!

Emilka

Długi czas oczekiwania. Brak zamówionego produktu.

Dawid

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i długi czas oczekiwania. Problem wyniknął z błędu po stronie realizacji dostawy, przez co zamówienie zostało błędnie obsłużone przez kuriera. Niestety wpłynęło to również na dostępność części produktów. Oczywiście zwróciliśmy pełną kwotę za zamówienie. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że będą Państwo chcieli dać nam jeszcze jedną szansę.

Zespół Ghost Burger